Azenis MX

Azenis MX (S60 5th)

Powiew świeżego powietrza

Zalety

  • Piękne tapety
  • Bardzo dopracowane ikony menu
  • Stylowy dobór kolorów

Wady

  • Małe niedoróbki graficzne w N97

Bardzo dobry
8

Azenis MX to darmowy temat graficzny na telefony z systemem Symbian S60 5th. Łączy wyrafinowaną, futurystyczną grafikę z delikatnym pięknem natury.

Azenis MX to temat graficzny skomponowany dla posiadaczy Nokii z dotykowym ekranem (Symbian S60 5th). Zawiera w sobie pięć wysokiej jakości tapet. Wszystkie przedstawiają w zbliżeniach rośliny i owady. Takie subtelne zdjęcia cieszą oko i nie rozpraszają.

W kontraście do uroku natury Azenis MX oferuje nam piękno futurystycznej grafiki menu. Ikony wykonane są z pietyzmem, wyglądają jakby były mocno wypukłe i wystawały kilka milimetrów ponad powierzchnię menu. Do tego od dołu jarzą się delikatnym światłem neonów. Takie designu nie powstydziłby się sam Apple.

Jedyny minus tego motywu to fakt, że tapety trzeba załadować z folderu, nie wystarczy wgrać plik SIS. Zaletą takiego rozwiązania jest jednak fakt, że Azenis MX zawiera plik PSD z ramką użytą przy tworzeniu tapet. Łatwo możemy więc wkleić własną grafikę i stworzyć tapetę zgodną z całym motywem.

Motywów graficznych dla telefonów Nokia jest wiele. Jednak tylko Azenis MX łączy piękno natury z pięknem techniki.

Azenis MX

Download

Azenis MX (S60 5th)

Opinie użytkowników o Azenis MX